Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
05.01.2019 12:12

Науковці з Умані провели засідання круглого столу з колегами у німецькому Бремені (ФОТО)


Іллюстрація до новини ""
Викладачі кафедри менеджменту Уманського національного університету садівництва Інна Новак і Марина Гоменюк побували в Університеті м. Бремена (Німеччина) в рамках німецько-української магістерської програми з логістики.

Про це повідомляє видання "Діловий регіон" з посиланням на прес-служба вишу.

Проект GUMLog (2016–2019 рр.) був створений за підтримки Німецької служби академічних обмінів (DAAD) і спрямований на розробку та реалізацію магістерської програми з логістики у двох українських університетах – Уманському національному університеті садівництва та Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана, – й Університеті м. Бремен.

Під час візиту відбулося засідання круглого столу, в рамках якого було узагальнено й остаточно погоджено навчальний план магістерської програми. Координатор проекту Ірина Довбіщук (Університет м. Бремен) серед здобутків відзначила підготовлені до публікації викладачами кафедри менеджменту 6 навчальних посібників з дисциплін, вивчення яких передбачає навчальний план. Науковці обговорили також питання реформування вищої освіти в Україні та її максимальне наближення до європейських стандартів, удосконалення освітніх програм і методів викладання дисциплін у сфері логістики.

Учасники зустрічі конкретизувати плани виконання програми GUMLog у 2019 році, зокрема строки й умови проведення конкурсу наукових робіт з логістики, мобільність студентів і викладачів університетів. Особлива увага була приділена питанню розширення можливостей подальшого партнерства та майбутніх спільних проектів.

Підготував: Arsen

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100