Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
17.08.2018 11:04

Рятівники разом з військовими навчалися гасити пожежі (ФОТО)


Іллюстрація до новини "Рятівники разом з військовими навчалися гасити пожежі"
Рятівники разом з військовими навчалися гасити пожежі
Фото: http://ck.dsns.gov.ua
В умовах війни в країні, великого значення набуває захист стратегічно важливих об’єктів зі зберігання боєприпасів від пожеж. Наслідки від недооцінки масштабів трагедії на об’єктах зберігання боєприпасів можна спостерігати на прикладах останніх пожеж у Балаклії, Харківської області та неподалік Калинівки на Вінничині.

Такі пожежі несуть загрозу населенню та призводять до великих матеріальних збитків для країни. Саме тому проведення тактико-спеціальних навчань на подібних об’єктах набуває великого значення.

Під час відпрацювання спільних дій в ході навчань з ліквідації пожежі, військовослужбовці разом з рятувальниками вдосконалювали практичні навички та методику управління силами і засобами. Також відпрацювали спільні дії на випадок проведення евакуації населення з населених пунктів поблизу арсеналу.

Навчання дозволило відпрацювати практичні дії по ліквідації пожеж на об’єктах зберігання боєприпасів, перевірити можливості техніки, яка є на озброєнні Черкаського гарнізону пожежно-рятувальної служби. Важливо також було відпрацювати взаємодію пожежних підрозділів з військовослужбовцями пожежної команди військової частини А 3177.

Рятувальники у відповідності до планів та тактичних схем провели інженерне вивчення об’єкту та оперативне розгортання наявних сил та засобів, передбачених для ліквідації такого роду об’єктів.

Подібні навчання підрозділів ДСНС та відомчої пожежної охорони позитивно впливають на готовність до дій за призначенням.

Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100