Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
10.08.2018 17:02

Канадці планують збудувати сонячну електростанцію на Черкащині


Канадійці стануть у допомозі Черкащині у розвитку альтернативної енергетики. Компанія "Enervoxa" розглядає можливість інвестування та реалізації в області декількох проектів у цій сфері.

Перспективи такої енергетичної співпраці обговорили сьогодні в ОДА на зустрічі з представниками компанії та заступників очільника області Ярослава Березаня та Костянтина Омаргалієва.

Ці проекти передбачають будівництво сонячних електростанцій. Також не відкидають можливість будівництва комплексів з переробки твердих побутових відходів, переробки сільськогосподарської продукції.

– Для Черкащини та України загалом розвиток альтернативної енергетики є однією з вимог сьогодення, своєрідним кроком у майбутнє, – каже Ярослав Березань. – Ми готові представити потенціал області для запровадження таких "альтернативних" проектів. Компанія "Enervoxa" вже найближчим часом розпочне вивчати вільні земельні ділянки на території області, де могла би розмістити сонячні електростанції. Крім того, спільно вивчаємо можливості зведення в області сміттєпереробних підприємств. Це ті інвестиції, які допоможуть Черкащині здобути енергетичну незалежність. Адже зараз відчутний енергодефіцит. Особливо у деяких районах Черкащини. Тож створення станцій з відновлювальної енергетики – на часі.

Інвестувати у альтернативну енергетику області готові й норвежці. Такий намір має компанія "Scatec Solar ASA". Вона планує збудувати у Кам’янській ОТГ сонячну електростанцію потужністю 25 МВт. Загалом на Черкащині активно розвивається відновлювана енергетика. Так, за минулий рік коштом інвесторів введено в експлуатацію 3 фотоелектростанції. Загалом в області працює вже 6 сонячних електростанцій.

Підготував: Аліна ПЕРЕВАЛ
Джерело: Черкаська ОДА

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100