Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
08.06.2017 15:58

До лікаря віднині можна записатися через Інтернет


Тепер, аби потрапити на прийом до лікаря, не обов’язково йти до реєстратури за так званим "талончиком".

Від 1 червня записатися на огляд можна просто з дому – через новий сучасний сервіс www.mymedcabinet.com.ua. Така послуга наразі доступна тільки для закладів із мережі центрів первинної медико-санітарної допомоги. Як же скористатися такою можливістю презентували сьогодні в Черкасах.

До впровадження такого сервісу в обласному центрі готувалися декілька років. За словами директора департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Олега Стадника, цьому передувала електронна реєстрація пацієнтів (у цій базі нині – 150 тисяч жителів Черкас) та створення електронної карти пацієнтів.

– Для цього нам довелося придбати нове обладнання, а ще – "зв’язати" в одній комп’ютерній мережі всі лікувальні кабінети в поліклініках і загалом усі заклади нашого міста, – сказав він. – Загалом же за те, аби такий проект стартував у Черкасах висловилися безпосередньо жителі міста. Як пам’ятаємо, така ініціатива здобула минулого року перемогу в ході голосування за проекти громадського бюджету.

Серед можливостей нового сервісу для тих, хто хоче ним скористуватися, – вибір лікувальної установи та перегляд розкладу роботи лікарів. Відтак, пацієнт може обрати будь-який зручний для себе час. А ще – створення попереднього запису на прийом до обраного фахівця та його ж скасування. За задумом розробників, сервіс доступний лише для зареєстрованих у лікувальних установах міста осіб.

– Наша робота, насамперед, спрямована на те, аби цей сервіс був корисний для людей, – розповів заступник директора ТОВ "АЛТ Україна ЛТД" (компанія-розробник спеціалізованого програмного забезпечення в галузі охорони здоров’я) Вадим Терентюк. – Ми керувалися принципами доцільності та економії, звісно ж хотіли зробити все за передовими технологіями. Цей сервіс спрямований на зручний спосіб комунікації з реєстратурою та зменшення черг у поліклініках. Без перебільшення можу констатувати: досвід, який ми отримали на теренах Черкас, унікальний для всієї України.

Пацієнтів для он-лайн запису ідентифікуватимуть за номером телефону. Після перевірки цих даних у системі користувач отримає унікальний СМС-код.

За його словами, особливістю цієї послуги є те, що її користувача можуть заблокувати. Утім, до таких крайнощів вдаватимуться лише за умови, коли пацієнт двічі впродовж двох місяців записався на прийом та не відвідав лікаря, а попередній запис – не скасував завчасно. Зробити це можна до 8.00 того дня, на який призначений візит.

Загалом же розробники зазначають, що на їхньому веб-порталі розміщена покрокова інструкція того, як записатися на прийом он-лайн чи скасувати його.

– Цей сервіс ми намагалися зробити простим, зручним для користувачів, необтяжливим та мінімізувати кількість кліків для того, аби пацієнт міг записатися на прийом, – сказав Вадим Терентюк.

Водночас, як зауважив Олег Стадник, нині зберігаються й традиційні способи запису на прийом до лікарів. Загалом же, зазначає він, за час роботи цього сервісу в тестовому режимі ним скористалися півтори сотні містян.

Підготував: Олена ХОЛОД
Джерело: Офіційний сайт міста Черкаси

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100