Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
18.09.2014 15:17

У Будинку офіцерів попрощалися з героєм АТО


Іллюстрація до новини "Прощання із загиблим"
Прощання із загиблим
Фото: http://oblradack.gov.ua
18 серпня у Будинку офіцерів м. Черкаси відбулося прощання з Євгенієм Подолянчуком, який загинув від осколочного поранення 14 вересня при захисті аеропорту в Донецьку, який обстрілювали терористи з "Граду".

Народився Євгеній 1991 року, після закінчення школи обрав професію військового – навчався в Академії сухопутних військ у Львові, а потім проходив службу у 3-му полку спеціального призначення, що базується в м. Кіровоград.

Відбув у зону АТО для захисту цілісності держави та боротьби з терористами у числі перших ще на початку бойових дій, і весь цей час боронив нас.

Провести героя в останню путь прибули голова обласної ради Валентина Коваленко, заступник керівника апарату облдержадміністрації Юрій Сушко, військове керівництво, побратими, рідні, колишні однокласники, друзі та близькі.

Товариші по службі з болем і жалем згадували про те, що у них не стало справжнього друга, прекрасного командира у мирний час та надійного побратима під час виконання службових обов’язків в зоні АТО, готового прийти на допомогу будь-якої миті.

Його колишні однокласники, з якими закінчував школу №3 у м. Черкаси, згадують свого товариша як скромного, вихованого хлопця, який навчався дуже добре, але намагався не виділятися серед інших.

– Євгеній був дуже порядною людиною. Простий у стосунках. Енергійний, сміливий і відчайдушний. З ним було завжди цікаво, – згадують його побратими з громадської організації – пластового куреня ім. Ярослава Мудрого, де ще в юні роки хлопець проходив загартування і вчився певним військовим премудростям.

Саме таким – готовим стати на захист рідної землі, борцем і Патріотом з великої літери, справжнім українцем залишиться він у нашій пам’яті.

Голова облради Валентина Коваленко і заступник керівника апарату облдержадміністрації Юрій Сушко висловили співчуття близьким родичам загиблого і передали матері відзнаку"За заслуги перед Черкащиною" та Почесну грамоту Черкаської обласної державної адміністрації і обласної ради, якими посмертно нагороджено мужнього офіцера.

Буде підготовлено документи для присвоєння Євгенію Петровичу Подолянчуку також чергового військового звання – капітан (посмертно).

За бажанням матері і рідних похоронено героя в селі Крутьки Чорнобаївського району, де проживає родина загиблого.

Повідомляє відділ інформаційного забезпечення та взаємодії із ЗМІ.

Підготував: Ірина МЕЛЬНИК
Джерело: Черкаська обласна рада

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100