Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
08.10.2018 17:09

Судитимуть осіб, які обвинувачуються в рейдерському захопленні підприємства


Іллюстрація до новини "Судитимуть осіб, які обвинувачуються в рейдерському захопленні підприємства (ФОТО)"
Судитимуть осіб, які обвинувачуються в рейдерському захопленні підприємства (ФОТО)
Фото: https://chk.gp.gov.ua
До суду скеровано обвинувальний акт стосовно групи осіб, які обвинувачуються в рейдерському захопленні сільськогосподарського підприємства.

Сьогодні, прокуратурою області до суду скеровано обвинувальний акт стосовно трьох обвинувачених за фактом рейдерського захоплення підприємства в Городищенському районі, що спричинило тяжкі наслідки, за ч. 1 ст. 14 ч. 3 ст. 206-2, ч. 3 ст. 206-2, ч. ч. 3, 4 ст. 358, ч. 3 ст. 365-2 КК України.

06.04 група осіб, з метою протиправного заволодіння майновим комплексом аграрного підприємства, шляхом вчинення правочинів з використанням підроблених установчих документів товариства, внесли зміни до відомостей про юридичну особу, засновника та керівника товариства в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань і незаконно юридично набули право власності на майновий комплекс і майно вказаного товариства, а також майнове право на урожай, унаслідок чого заподіяно шкоду у сумі 119 млн грн.

Під час досудового розслідування майно повернуто його законному володільцю.

Також, правопорушнику, який організував рейдерське захоплення, оголошено про підозру у вчиненні шахрайського заволодіння майном аграрного підприємства, яке здійснює свою діяльність на території Жашківського району, за ч. 4 ст. 190 КК України.

У ході досудового розслідування достовірно встановлено, що посів сільськогосподарських культур в адміністративних межах двох сіл Жашківського району здійснено зазначеним вище підприємством.

Однак, при спробі зібрати врожай підозрюваний, залучивши активістів, заблокував можливість розпочати роботу власнику посівів, тим самим позбавив права пайовиків на отримання належної їм плати за оренду землі.

У подальшому, 7 жовтня, користуючись тим, що засіяне власником поле залишилось без охорони, рейдери, використовуючи попередньо найняту сільськогосподарську техніку, розпочали збір врожаю, але завдяки діям ГУНП в Черкаській області та місцевих жителів, що є пайовиками зазначеного підприємства, були зупинені.

Дивує той факт, що активісти, в тому числі представники Національного корпусу в Черкаській області, прибувши на поле, стали на бік рейдерів і до цього часу підтримують їх на акціях протесту та в судових засіданнях.

Прокуратура області наголошує, що буде відстоювати інтереси пайовиків і не дасть можливості рейдерам, які прикриваються активістами, захопити вирощений аграріями врожай.

Довідково:

За вчинене обвинуваченим загрожує від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Підготував: Аліна ПЕРЕВАЛ
Джерело: Прокуратура Черкаської області

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100