Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
11.06.2018 14:56

Прокуратура Золотоноші перевірила додержання вимог законодавства


Золотоніською місцевою прокуратурою проведено перевірку додержання вимог чинного законодавства при виконанні рішення суду про застосування примусових заходів медичного характеру працівниками Золотоніського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області.

У ході перевірки встановлено, що посадовими особами Золотоніського відділу поліції не здійснювалися необхідні заходи щодо розшуку особи, якій психіатрична допомога повинна надаватися в примусовому порядку.

Так, в лютому 2018 до Золотоніського ВП ГУНП в Черкаській області надійшла для виконання копія ухвали Золотоніського міськрайонного суду Черкаської області про застосування примусових заходів медичного характеру відносно засудженого жителя м. Золотоноша, у виді госпіталізації до психіатричного закладу із звичайним типом нагляду.

Однак, в порушення вимог чинного законодавства, у зв’язку з переховуванням та ухиленням від виконання ухвали посадовими особами Золотоніського відділу поліції не оголошено останнього у розшук та не заведено оперативно-розшукову справу, внаслідок чого засуджений ухиляється від примусового лікування.

Внаслідок неналежного виконання своїх посадових обов’язків працівниками Золотоніського ВП ГУНП в Черкаській області залишається невиконаним рішення суду про застосування примусових заходів медичного характеру засудженого, що в свою чергу може призвести до тяжких наслідків, враховуючи що останній має стійкі психічні розлади та є небезпечним для суспільства.

Враховуючи вищевикладене Золотоніською місцевою прокуратурою на адресу начальника ГУНП у Черкаській області направлено вказівку про притягнути до встановленої законом дисциплінарної відповідальності осіб, з вини яких допущені вказані порушення.

Наказом начальника ГУНП у Черкаській області винній особі за неналежне виконання своїх посадових обов’язків оголошено сувору догану.

Підготував: Аліна ПЕРЕВАЛ
Джерело: Золотоніська місцева прокуратура

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100