Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
16.05.2018 10:38

Прокуратура виявила порушення в уманських колоніях


Уманська місцева прокуратура перевірила дотримання вимог законодавства про охорону здоров’я у виправних колоніях.

Уманською місцевою прокуратурою на виконання вимог ст.26 Закону України "Про прокуратуру", ст.22 Кримінально-виконавчого кодексу України, проведено перевірки стану додержання вимог Кримінально-виконавчого кодексу України, Закону України "Основи законодавства України про охорону здоров’я" щодо організації медичного обслуговування в’язнів, які страждають на тяжкі соматичні, інфекційні та соціально небезпечні захворювання у діяльності державних установ "Уманська виправна колонія (№129)" та "Старобабанівська виправна колонія (№92)".

Проведеними перевірками виявлено порушення низки вимог Кримінально-виконавчого кодексу України та інших нормативно-правових актів з указаних питань.

Зокрема, в порушення вимог ст.116 Кримінально-виконавчого кодексу України та ст.6 Закону України "Основи законодавства України про охорону здоров’я", обидві установи виконання покарань повністю не укомплектовані посадами лікарів, що унеможливлює належне медичне забезпечення засуджених.

Окрім цього, молодші спеціалісти з медичною освітою, які працюють в СВК (№92), за останні 5 років курси підвищення кваліфікації не проходили.

Всупереч ст.116 КВК України, статей 4,7 Закону України "Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення", ст.6 Закону України "Основи законодавства України про охорону здоров’я", адміністраціями державних установ не в повній мірі забезпечено організацію лікувально-профілактичної і санітарно-протиепідемічної роботи, виконання необхідних медичних вимог, що забезпечують охорону здоров’я засуджених.

З метою усунення виявлених недоліків у діяльності службових осіб піднаглядних установи внесено 2 акти прокурорського реагування.

Підготував: Олена ХОЛОД
Джерело: Уманська місцева прокуратура

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100