Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
15.05.2018 08:59

У прокуратурі обговорено стан боротьби з корупцією у сфері ремонту доріг


11 травняв Черкаській місцевій прокуратурі відбулась міжвідомча нарада, на якій обговорено стан боротьби з корупцією, пов’язаної із вивченням та розкриттям злочинів у бюджетній сфері під час освоєння видатків на утримання та розвиток автомобільних доріг і дорожньої інфраструктури, а також у ході закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти.

В нараді прийняли участь керівники правоохоронних органів м. Черкаси та Черкаського району, управління захисту економіки в Черкаській області, Держаудитслужби та управління Головного управління ДФС в Черкаській області.

В ході обговорення стану доріг та дорожньої інфраструктури в м. Черкаси та Черкаському районі встановлено, що вимагає узгодженості діяльність правоохоронних органів та відомств з виявлення та припинення злочинів у бюджетній сфері під час освоєння видатків на утримання та розвиток автомобільних доріг і дорожньої інфраструктури, а також у ході закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти.

Разом з цим, викликає занепокоєння поширеність злочинів даної категорії, оскільки стан доріг в регіоні з кожним роком погіршується. Розмір коштів, які виділяються на утримання та розвиток автомобільних доріг, а також дорожньої інфраструктури, зокрема, на експлуатаційне утримання та поточний дрібний ремонт, поточний середній ремонт, капітальний ремонт, реконструкцію та будівництво – колосальний. Проте дороги залишаються в незадовільному стані.

На даний час міською радою розглядається перелік доріг, що підлягатимуть поточному ремонту.

Таким чином, вищезазначене потребує скоординованих заходів правоохоронних органів та інших відомств з метою покращення стану освоєння видатків на утримання та розвиток автомобільних доріг і дорожньої інфраструктури в м. Черкаси та Черкаському районі.

Підготував: Олена ХОЛОД
Джерело: Прокуратура міста Черкаси

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100