Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
14.03.2018 12:03

Голова Черкаської ОДА нагородив добровольців УДА Дмитра Яроша (ФОТО)


У цікавій місевості, опорвитій легендами і переказами української старовини і Визвольної боротьби, розташувався Навчальний центр Української Добровольчої Армії.

Про це сьогодні, 14 березня, у День добровольця, написав на своїй сторінці у "Фейсбуці" голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко.

Цитуємо слова посадовця: "Завжди радий спілкуванню з бійцями, які добровольцями вирушили воювати проти оскаженілих ворогів України і демонструють буквально чудеса витримки і стійкості в боях… Щойно побував у гостях у Навчальному центрі Української Добровольчої Армії. Був просто вражений тим, наскільки переплелася історія української Визвольної боротьби в місцині, яку запорозькі козаки-першопоселенці назвали Дібрівкою – легенди розповідають, що десь у Дібрівському дубовому лісі на березі річки Вовчої ще й Нестора Махна скарби заховані. Як на мене, то справжній скарб тут – хлопці з усіх куточків держави, які знову взяли до рук зброю, щоб захищати Україну. Знаково ще й те, що командує Центром друг Максим "Покутяка", нащадок роду, де всі чоловіки воювали в ОУН-УПА Закерзоння під проводом Ярослава "Стяга". Історія повторюється… Відзнаки Черкаської ОДА "Холодний Яр" ми привезли для 5 бійців. Двоє з них були на завданні, перед строєм нагородив трьох: друзів "Одісея", "Дракулу" і "Сенсея". Приємне відкриття: "Одісей" – наш земляк, родом із Тальнівщини. Наша співпраця з Українською Добровольчою Армією триває досить давно – і відзнаками це аж ніяк не обмежується. Тож принагідна вдячність усім черкащанам, хто причетний до волонтерських "гумконвоїв" добровольцям – повірте, якраз вони за найменшої спроби сунутися далі на українську землю максимально ефективно передадуть "привіт" ворогу і від Центральної України!", – написав Юрій Ткаченко.

Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100