Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
13.02.2018 14:08

На 814 порушників природоохоронного законодавства накладено штрафні санкції


Державна екологічна інспекція у Черкаській області спрямовує свою діяльність на реалізацію державної політики із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів

Відповідно до покладених завдань у частині здійснення державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів за 2017 рік Державною екологічною інспекцією у Черкаській області на об'єктах державного нагляду (контролю) проведено 1171 ресурсну перевірку. За порушення вимог природоохоронного законодавства складено 949 протоколів про адміністративні правопорушення, з яких 137 передано для розгляду у судові органи.

Штрафні санкції накладено на 814 порушників природоохоронного законодавства на загальну суму 281 тисяча 282 гривні. До Державного бюджету стягнуто 241 тисяча 026 гривень.

До правоохоронних органів за ознаками кримінальних правопорушень скеровано 24 матеріали у порядку статті 214 Кримінального процесуального кодексу України, відкрито 4 кримінальні провадження (з урахуванням скерованих матеріалів у попередній період).

Загальна сума розрахованих збитків, заподіяних державі внаслідок порушення вимог природоохоронного законодавства, становить 7 мільйонів 462 тисячі 709 гривень. Сума шкоди, нанесена невстановленими особами, склала 341 тисячу 490 гривень.

З метою відшкодування збитків, пред'явлено 118 претензій та позовів на загальну суму 7 мільйонів 121 тисяча 219 гривні. Стягнуто претензій та позовів (з урахуванням раніше пред'явлених) на загальну суму 1 мільйон 864 тисячі 905 гривень.

З метою припинення негативного впливу на навколишнє природне середовище при здійсненні виробничої діяльності, за позовними заявами у 12 випадках за рішенням суду обмежено або призупинено діяльність суб'єктів господарювання.

Серед основних досягнень можна виділити наступне. Згідно рейтингових показників реалізації наглядових (контрольних) функцій, у 2017 році Держекоінспекція у Черкаській області посіла 11 місце серед 27 територіальних підрозділів Державної екологічної інспекції України. Крім того, в частині ведення адміністративної практики за всіма ресурсними напрямками маємо почесне друге місце по Україні, поступившись лише колегам з Кіровоградської області. Найкращі рейтинги отримані в галузях водних ресурсів, атмосферного повітря, земельних ресурсів, тваринного світу.

Суттєво збільшені надходження до державного та місцевих бюджетів за збитки, завдані довкіллю. Маємо стягнень 1 864,905 тисяч гривень, що майже у два з половиною разів більше, ніж у 2016 році. Ці кошти спрямовані на реалізацію заходів регіональних екологічних програм за принципом "забруднювач платить за шкоду та відновлення навколишнього природного середовища".

Пріоритетом діяльності Держекоінспекції у 2018 році є реалізація Концепції реформування системи державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища та втілення реформ, що передбачені планами Уряду України.

Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100