Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
13.11.2017 09:49

Школи та садочки області не відповідають вимогам пожежної безпеки (ВІДЕО)


Уся Україна здригнулася коли дізналася про трагедію у таборі "Вікторія" в місті Одеса. Загибель трьох дівчаток викликала широкий суспільний резонанс, а також занепокоєння щодо дотримання вимог пожежної та техногенної безпеки на інших аналогічних об’єктах де тимчасово або на постійній основі перебувають вихованці, учні, слухачі, студенти.

Тож, з метою впливу на ситуацію, попередження подібних та інших небезпечних ситуацій Кабінетом Міністрів України було видане Розпорядження, у відповідності до якого, впродовж жовтня-грудня інспекторським складом ДСНС необхідно провести позапланові перевірки стану пожежної та техногенної безпеки об'єктів даної категорії.

Станом на 13 листопада, інспекторським складом Управління ДСНС у Черкаській області здійснено перевірку 460 об‘єктів, в яких виховуються та навчаються діти. Як і очікувалось, жоден об’єкт не відповідає повною мірою вимогам пожежної та техногенної безпеки.

В ході проведення цих перевірок органами державного нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки виявлено 5819 недоліків, 2132 — з яких — це протипожежні заходи, які пропонувались до виконання в минулих роках.

За результатами перевірок, за порушення норм та правил з питань пожежної та техногенної безпеки до адміністративної відповідальності притягнуто – 350 керівників об‘єктів, а також 110 інших посадових осіб.

З метою навчання правилам безпечної поведінки, серед працівників, вихованців та учнів установ було проведено спеціальну інформаційно-роз‘яснювальну роботу. З персоналом даних об’єктів, фахівці ДСНС, крім методичних занять та спеціальних інструктажів, провели практичні заняття, під час яких були ретельно розглянуті питання дотримання вимог правил пожежної та техногенної безпеки.

Під час проведення перевірок інспекторським складом області приділялась особлива увага стану утримання електрогосподарства, шляхів евакуації, внутрішнього та зовнішнього протипожежного водопостачання, забезпеченості навчальних закладів первинними засобами пожежогасіння, установок пожежної автоматики. У відповідності до складених документів, керівники об’єктів зобов’язані у визначений термін вжити невідкладних заходів щодо усунення виявлених недоліків під час проведення перевірки.

Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100