Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
12.10.2017 10:43

За апеляціями прокурорів скасовано 220 незаконних судових рішень


Прокуратурою області постійно вживаються заходи щодо ефективного та якісного реагування на неправосудні судові рішення у кримінальних провадженнях, а також забезпечення належної участі в їх перегляді в апеляційному порядку.

Упродовж 9 місяців міськрайсудами області з ухваленням обвинувальних вироків розглянуто 1106 кримінальних проваджень, з яких 1048 – за участю прокурорів місцевих прокуратур.

На неправосудні рішення суду в кримінальних провадженнях за чинним Кримінальним процесуальним кодексом України прокурорами подано 260 апеляційних скарг та 55 касаційних скарг подано прокуратурою області на рішення судів першої та апеляційної інстанцій, ухвалені за чинним Кримінальним процесуальним кодексом України.

Поточного року апеляційним судом області з участю прокурорів прокуратури області розглянуто 494 кримінальних провадження, задоволено апеляційні скарги прокурорів про зміну та скасування незаконних судових рішень у кримінальних провадженнях стосовно 220 осіб (вироків щодо 132 осіб).

Упродовж січня-вересня за апеляційними скаргами прокурорів апеляційним судом скасовано 11 незаконних реабілітуючих рішення судів першої інстанції.

Таким чином, діяльність прокуратури області спрямована на відшукання найбільш ефективних методів з реалізації права на апеляційне та касаційне оскарження задля дотримання законності у здійсненні судового провадження, а також ухвалення законних судових рішень та запровадження засобів, які позитивно позначаться на якості прокурорського реагування.

Робота на вказаному напрямі триває.

Підготував: Олена ХОЛОД
Джерело: Прокуратура Черкаської області

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100