Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
12.09.2017 11:02

Аудитори виявили порушення у відділі освіти райдержадміністрації


Завдяки вжитим аудиторами заходам усунуто порушень на 1,1 млн грн.

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області провели ревізію відділу освіти Монастирищенської районної державної адміністрації і виявили низку порушень, які негативно вплинули на його фінансово-господарську діяльність.

Загалом, фінансових порушень установлено на суму понад 1,6 млн грн, з них таких, що призвели до втрат, – на 1,5 млн грн.

Через включення підрядними організаціями до актів приймання виконаних будівельних робіт недостовірної інформації, завищення обсягів виконаних робіт, відділ освіти зайво сплатив понад 554 тис. грн.

Також аудитори виявили, що одержані за послуги з харчування кошти спеціального фонду не спрямовувалися на відновлення витрат, здійснених на оплату спожитих комунальних послуг, внаслідок чого відділ допустив покриття видатків спеціального фонду за рахунок коштів загального фонду на понад 92 тис. грн.

Крім того, за рахунок коштів загального фонду у відділі здійснювали видатки з оплати праці кухарів, які залучалися до надання платних послуг та посади яких введено з порушенням Типових штатних нормативів загальноосвітніх навчальних закладів. Сума цього порушення становила 612 тис. грн.

Завдяки вжитим аудиторами заходам усунуто порушень на 1,1 млн грн.

За результатами ревізії відділу освіти направлено вимоги щодо усунення порушень та недопущення їх надалі. Застосовано заходи впливу у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства та зупинення операцій із бюджетними коштами.

Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Черкаської області, Управління захисту економіки в Черкаській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України, Монастирищенський відділ Уманської місцевої прокуратури. Матеріали ревізії передані до Управління Служби безпеки України в Черкаській області.

Повідомляє прес-служба Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області.

Підготував: Ольга Терещенко
Джерело: Прес-Центр

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100