Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
20.03.2017 17:32

Норвежці ділились досвідом роботи у сфері гідроенергетики


Про механізм погодження проектів гідроенергетики розповіли черкащанам закордонні експерти, котрі днями приїздили до Черкащини. Тут вони відвідали Тальнівщину, зокрема ознайомились з об’єктами перспективного будівництва малих ГЕС у районі. Попередньо зустрілись у стінах ОДА з керівництвом області.

– Для Черкащини, як і для України в цілому, розвиток малої енергетики є одним із важливих питань, адже використання альтернативних джерел енергії є викликом сьогодення, – зазначив перший заступник голови ОДА Віталій Коваль. – Маємо, зокрема, відповідну регіональну програму в цій сфері. І сьогодні ми готові представити потенціал області для визначення можливості запровадження проектів будівництва нових об’єктів.

Пан Йонас Сандгрен спільно зі своєю колегою Бріт Лонгва представляють департамент у справах клімату, енергетики, охорони навколишнього середовища та наукових досліджень. Вони, зокрема, детально розповіли про систему ухвалення дозволів в енергетичному секторі, забезпечення якої зосереджено в одній структурі. При цьому детальне вивчення поданих проектів потребує досить тривалого розгляду, остаточні ж висновки можуть надаватись через 1,5-2 роки після надходження заявки.

– Сподіваємося, ми зможемо допомогти вам у питаннях ліцензування, перевірок, безпосередньо видачі дозволів на проекти гідроенергетики, – зауважив Пан Йонас, – та будемо раді співпраці в подальшому з фахівцями вашого регіону.

Підготував: Олена ХОЛОД
Джерело: Черкаська ОДА

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100