Редакція громадсько-політичного видання "Прес-Центр"
18002, м. Черкаси, вул. Гоголя, 137 оф. 20
Телефони: (0472) 564-664 – творчий та рекламний відділи.
(0472) 546-806 – бухгалтерія. друкувати ...

19.02.2019 20:48

Перенесення розгляду резонансної справи волонтера, який сидить у СІЗО, обурило сотню людей, які прибули на суд (ФОТО)


Іллюстрація до новини ""
Близько сотні представників громадських організацій, передусім ветеранських (афганці, прикордонники, атовці) зібралися 19 лютого у приміщенні Черкаського апеляційного суду, щоб бути присутніми на засіданні щодо зміни міри запобіжного заходу Олегу Бойку.

Нагадаємо, волонтера і власника військового музею зі Звенигородки Олега Бойка заарештували за підозрою в замаху на життя правоохоронців. Інцидент трапився 31 січня у селі Козацькому Звенигородського району.

Призначене на сьогодні на 12 годину судове засідання не відбулося, повідомляє видання "Прочерк". Як пояснили помічник судді Миколи Торопенка і прес-секретар суду Тетяна Пономар, засідання скасоване через технічну накладку: один із членів суддівської колегії, а саме: суддя Торопенко, сьогодні брав участь в іншому судовому засіданні.

За словами пані Пономар, через брак суддів в апеляційному суді такі накладки не є рідкістю. Також вона повідомила, що судове засідання перенесене на 11 годину 22 лютого.

Проте люди розходитися відмовились. Вони вимагали зустрічі з кимось із суддів або керівником апеляційного суду.

За словами адвоката Олега Бойка Євгена Фонрабе, перенесення судового засідання є порушенням прав його підзахисного:

– Ми цілком підготовлені до засідання, передали всі необхідні документи. Олега Бойка цілком могли звільнити сьогодні, проте тепер це питання чомусь буде відкладене. Зрозуміло, що це порушення прав Олега.

Адвокат додав, що рішення про перенесення суду не є коректним і щодо людей, які зібралися в суді.

Джерело: Прочерк