Редакція громадсько-політичного видання "Прес-Центр"
18002, м. Черкаси, вул. Гоголя, 137 оф. 20
Телефони: (0472) 564-664 – творчий та рекламний відділи.
(0472) 546-806 – бухгалтерія. друкувати ...

08.02.2019 07:50

Верховний суд звільнив з-за грат трьох бійців "Айдару". Один з них перебував у колонії в Черкасах


Іллюстрація до новини ""
Верховний суд постановив звільнити з-під варти добровольців батальйону "Айдар" Миколу Агапова (Яму), Вадима Фещенка (Рекса) і Романа Щурова (Спікера), які більше трьох років перебували за ґратами за звинуваченням у розбої і посяганні на життя співробітника МВС.

Про це повідомляє видання "Лівий берег" із посиланням на адвоката добровольців Наталю Фещік. Відзначається, що суд скасував рішення першої та апеляційної інстанцій і повернув справу на повторний розгляд до першої інстанції. "Микола Агапов перебував у залі суду, тому його звільнили негайно. Вадим Фещенко та Роман Щуров перебувають у колоніях Черкас і Жовтих Вод відповідно, їх звільнять найближчим часом", – йдеться в повідомленні. Відзначається, що в грудні 2015 року добровольці батальйону "Айдар" затримали підозрілого чоловіка, який не мав із собою документів, але мав зброю, а в його телефоні знайшли фотографії військових позицій.

Згодом виявилося, що затриманий був співробітником МВС. Бійців звинуватили в розбої і посяганні на життя співробітника правоохоронного органу та засудили до восьми років позбавлення волі.

Підготував: Ярослав ЗВЕНИГОРА
Джерело: Прес-Центр