Редакція громадсько-політичного видання "Прес-Центр"
18002, м. Черкаси, вул. Гоголя, 137 оф. 20
Телефони: (0472) 564-664 – творчий та рекламний відділи.
(0472) 546-806 – бухгалтерія. друкувати ...

11.01.2019 10:42

Авто черкащанина потрапило в оточення... стада з більш як 20 слонів (ФОТО)


Іллюстрація до новини "Між місцевими у Кенії..."
Між місцевими у Кенії...
Фото: http://facebook.com
Телеведучий родом з Черкас Олександр Скічко став відомим після того, як вів "Євробачення". Нині він разом з родиною – на відпочинку в африканській саванні.

В Instagram та Facebook він регулярно ділиться своїми фото та відео з подорожей Кенією. Найоригінальнішим було відео зі стадом слонів у окрузі Самбуру, яке черкащанин підписав так:"Сьогодні на сафарі зустріли стадо слонів. Їх було 20-30. Ми сиділи в машині затамувавши подих, а вони просто йшли на нас. Момент, коли ти перестаєш дихати…" На що йому відповіли схвильовані підписники, що така зустріч велика рідкість, адже слони рідко підходять так близько до туристів, і велика небезпека, адже стадо було дуже численним і непередбачуваним.

Окрім того, він побував у племені, де вперше бачили білу людину: "Це абсолютно інший світ! У них немає інтернету, немає ні електрики, ні каналізації, ні звичайного одягу, навіть зброї немає (тільки кинджали і списи). Сьогодні зустріли трьох дівчаток, які пасли кіз, вони вперше в житті побачили білих людей! Усвідомити це звичайній людині дуже складно! Африка дивує!"

Так само емоційно Скічко подякував своїй дружині, яка "підбила" його на екстремальну подорож: "Тільки ти можеш затягнути мене на край світу! Дякую тобі за неймовірну ідею відвідати Африку, цю подорож я не забуду ніколи, вона ні на що інше не схожа!"

Підготував: Петро ДОБРО
Джерело: Прес-Центр