Редакція громадсько-політичного видання "Прес-Центр"
18002, м. Черкаси, вул. Гоголя, 137 оф. 20
Телефони: (0472) 564-664 – творчий та рекламний відділи.
(0472) 546-806 – бухгалтерія. друкувати ...

10.01.2019 10:01

У Звенигородці відбулося перше засідання районної Ради регіонального розвитку


Іллюстрація до новини "Перше засідання Ради регіонального розвитку"
Перше засідання Ради регіонального розвитку
Фото: Звенигородська РДА
Голова Звенигородської райдержадміністрації Василь Довбуш провів перше організаційне засідання районної Ради регіонального розвитку, основним завданням якої є сприяння налагодженню взаємодії органів виконавчої влади з органами місцевого самоврядування з метою удосконалення організаційної роботи в сфері регіонального розвитку.

Рада регіонального розвитку – це можливість підвести підсумки зробленого, акцентувати увагу на найважливіших питаннях подальшого розвитку району.

Захід відбувся за участю першого заступника голови райдержадміністрації Дмитра Задеряки, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, представників об’єднаних територіальних громад та громадськості.

Головними темами засідання стали питання щодо перспектив розвитку економічного потенціалу району, розв’язання проблем в освітній галузі, завдання медичної галузі, напрямки та проекти, що сприяють соціально-економічному розвитку сільських територій, пріоритетні завдання у сфері екології та збереження довкілля.

Сформовано перелік першочергових інфраструктурних об’єктів, об'єктів будівництва, та інших заходів, які планується реалізувати у 2019-2021 роках.

Голова райдержадміністрації Василь Довбуш наголосив на тому, що завданням Ради буде реалізація нових пріоритетів державної регіональної політики, ефективне використання внутрішнього потенціалу нашого району, стимулювання і підтримка місцевих ініціатив

Підготував: Світлана КРАВЕЦЬ
Джерело: Черкаська ОДА