Редакція громадсько-політичного видання "Прес-Центр"
18002, м. Черкаси, вул. Гоголя, 137 оф. 20
Телефони: (0472) 564-664 – творчий та рекламний відділи.
(0472) 546-806 – бухгалтерія. друкувати ...

09.01.2019 13:55

Президент Порошенко рекомендував "топ-7" фільмів, які варто переглянути у першу чергу. В переліку – фільм про тральщик "Черкаси" (ФОТО)


Президент України Петро Порошенко порекомендував "Топ-7" українських кінострічок 2018 року, які варто подивитися у першу чергу.

"Цього року в мене не було багато часу на перегляд кіно, але кілька картин українських та іноземних режисерів все ж вдалося подивитись, і я із задоволенням рекомендую їх вам.

Хочу відзначити документальний фільм данського режисера "Віддалений гавкіт собак", який увійшов в shortlist "Оскару", – картину про наш Донбас, про війну якою вона є. Про дитяче життя, на межі між затишком рідного дому та артилерійськими обстрілами. "Віддалений гавкіт собак" – важливе кіно про Україну, яке вразило весь світ.

Українські режисери цього року теж можуть похизуватися якісними та патріотичними стрічками. Ми продовжимо відроджувати наше кіно і я впевнений, на український кінематограф чекає яскраве майбутнє!" – написав Президент на своїй сторінці у Facebook.

Окрім вищезгаданого "Вiддаленого гавкоту собак" Президент рекомендував до першочергового перегляду фільми "Позивний Бандерас", "Дике поле", "Пригоди S. Миколая", "Клути 1918", "Донбас" та "Черкаси" – про історію спротиву геройського тральщика "Черкаси" на Донузлаві у Криму 2014 року...