Редакція громадсько-політичного видання "Прес-Центр"
18002, м. Черкаси, вул. Гоголя, 137 оф. 20
Телефони: (0472) 564-664 – творчий та рекламний відділи.
(0472) 546-806 – бухгалтерія. друкувати ...

07.12.2018 13:52

У Черкасах відбувся флешмоб-хода "Я проти Насильства"


Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня проводиться всеукраїнська акція "16 днів проти насильства".

У рамках цієї акції 6 грудня у Черкасах відбувся флешмоб-хода "Я проти Насильства". Захід було організовано управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА та БО "Всеукраїнська мережа ЛЖВ".

Головною вулицею міста пройшли молоді активісти розповідаючи, що таке домашнє насильство та які є шляхи вирішення цієї проблеми.

До участі у флешмобі охоче відгукнулись студенти першого курсу Черкаського комерційного технікуму, волонтери Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру, представники управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА та жителі міста.

Акція відбулась з метою привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків, активізація партнерського руху органів державної влади, державних закладів, громадських організацій щодо викорінення домашнього насильства, проведення інформаційних кампаній з метою підвищення обізнаності населення України з питань попередження насильства в сім’ї, жорсткого поводження з дітьми, формування свідомості всіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства.

Повідомляє управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

Підготував: Аліна ПЕРЕВАЛ
Джерело: Черкаська ОДА