Редакція громадсько-політичного видання "Прес-Центр"
18002, м. Черкаси, вул. Гоголя, 137 оф. 20
Телефони: (0472) 564-664 – творчий та рекламний відділи.
(0472) 546-806 – бухгалтерія. друкувати ...

06.12.2018 20:33

Ігор Колодка розповів про розвиток кооперативів (ФОТО)


Іллюстрація до новини "Ігор Колодка розповів про розвиток кооперативів"
Ігор Колодка розповів про розвиток кооперативів
Фото: http://ck-oda.gov.ua
Робота зі створення кооперативів в області триває, каже начальник управління агропромислового розвитку Черкаської ОДА Ігор Колодка.

За його словами, в області цього року вдалося створити ще 16 сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів.

Зокрема, три у Катеринопільському районі, по два у Городищенському, Чорнобаївському, Монастирищенському та Черкаському районах, по одному у Драбівському, Звенигородському, Золотоніському, Кам’янському, Смілянському районах. Кількість членів кооперативів збільшилася більш ніж на півсотні, порівняно з початком року.

Наразі з ініціативними групами зі створення кооперативів проводимо виїзні зустрічі для ознайомлення та надання практичної допомоги.

Загалом же в нашому регіоні зареєстровано 127 сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів. Вони різні за видами діяльності, зокрема: 74 багатофункціональних, 21 заготівельно-збутовий, 11 переробних та 21 інших напрямків.

У межах діючої в області програми розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів на період до 2020 року рішенням обласної ради цьогоріч виділили 2 млн гри на умовах співфінансування.

При цьому на сьогодні вже затверджений і Порядок використання коштів, передбачених у держбюджеті для фінансової підтримки кооперативів – згідно з відповідною Постановою Кабінету Міністрів України.

Підготував: Аліна ПЕРЕВАЛ
Джерело: Черкаська ОДА