Редакція громадсько-політичного видання "Прес-Центр"
18002, м. Черкаси, вул. Гоголя, 137 оф. 20
Телефони: (0472) 564-664 – творчий та рекламний відділи.
(0472) 546-806 – бухгалтерія. друкувати ...

06.12.2018 18:27

У Золотоноші відкрили міні-футбольний майданчик


5 грудня в місті Золотоноша відбулася знакова подія – відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям, яке розраховане на експлуатацію в різні пори року.

Освітлення ж дозволяє проводити ігри в будь-який час доби.

Ще у 2016 році футбольна команда золотоніської військової частини "Зеніт" стала першим переможцем чемпіонату України з футболу серед колективів Ліги АТО та володарем Кубка Героїв АТО.

– Це справді подія непересічна і знакова. Сьогодні своєрідний звіт в організації цього гарного інфраструктурного об’єкта, що має соціальний характер. Цій події передувала спортивна історія, що увінчалася великою перемогою нашої команди. Особливої знаковості додає відкриття майданчика в переддень Дня збройних сил України. Ініціативи Федерації Футболу України, керівництва держави в частині розвитку інфраструктурних проектів, популяризації фізичної культури і спорту, формування здорової нації – мають реальне впровадження в життя і ми з вами сьогодні є свідками цього. Хочу також запевнити, що обласна влада і надалі сприятиме розвитку та популяризації спортивних змагань в області.

Так, починаючи з 2017 року в Черкаській області реалізується бюджетна програма по будівництву футбольних полів зі штучним покриттям. Що дозволить талановитій молоді проявити та реалізувати свій потенціал, – зазначив Голова Черкаської ОДА Олександр Вельбівець.

Підготував: Аліна ПЕРЕВАЛ
Джерело: Черкаська ОДА