Редакція громадсько-політичного видання "Прес-Центр"
18002, м. Черкаси, вул. Гоголя, 137 оф. 20
Телефони: (0472) 564-664 – творчий та рекламний відділи.
(0472) 546-806 – бухгалтерія. друкувати ...

06.12.2018 13:38

Канів і французьке місто продовжили 20-річну угоду про дружбу (ФОТО)


Іллюстрація до новини "Канів і французьке місто продовжили 20-річну угоду про дружбу"
Канів і французьке місто продовжили 20-річну угоду про дружбу
Фото: http://ck-oda.gov.ua
Партнерські відносини між Каневом та французьким Ламберсаром виникли 20 років тому, завдяки посередництву Фірзена, побратимами якого є і Канів і Ламберсар.

З того часу на двосторонній основі було реалізовано багато яскравих різноманітних проектів.

Основними напрямками співпраці на сьогодні є надання допомоги Канівській спеціалізованій школі №6 з поглибленим вивченням іноземних мов, Канівській ЦРЛ, дитячій школі мистецтв, а також регулярні обміни делегаціями, організація періодичних гастролей у Франції фольклорного танцювального ансамблю "Канівчанка", тощо.

З 19 по 26 листопада делегація з Канева знову відвідала французький Ламберсар. В атмосфері довіри та щирої дружби швидко пролетів тиждень.

Він був наповнений візитами, нарадами, зустрічами та мандрівками.

Знаковими подіями стало підписання оновленої угоди про дружбу та партнерські стосунки між громадами Ламберсару та Канева, угоди між громадськими організаціями "Асоціація дружби" міста Канева та "Ламберсар-Канів-Україна", а також участь у щорічній Генеральній асамблеї французької асоціації.

Дуже цінними для двох школярів та вчителя школи №6 Світлани Синьоокої, які увійшли до складу делегації, стали 2 дні ознайомлення з навчальним процесом у школі Пастера та коледжі Савіо.

Також наші французькі друзі підготували чудову туристичну програму, яка дозволила відвідати старовинний Гент у Бельгії, справжній англійський замок Ардело, помилуватись пейзажами Опалового берегу, ну й, звісно, відвідати Париж.

Дякуємо мерії Ламберсару, активістам Асоціації "Ламберсар-Канів-Україна", жителям чудового міста за гостинність та теплу атмосферу під час нашого візиту.

Повідомляє Канівська міська рада.

Підготував: Аліна ПЕРЕВАЛ
Джерело: Черкаська ОДА