Редакція громадсько-політичного видання "Прес-Центр"
18002, м. Черкаси, вул. Гоголя, 137 оф. 20
Телефони: (0472) 564-664 – творчий та рекламний відділи.
(0472) 546-806 – бухгалтерія. друкувати ...

06.12.2018 11:57

Черкаська поліція провела день відкритих дверей для майбутніх випускників


Поліцейські Черкаського відділу вже не один рік поспіль проводить для учнів 11 класів Черкаської загальноосвітньої школи № 25 та Черкаського колегіуму "Берегиня" "Дні відкритих дверей".

І в цьому році майбутніх випускників запросили до відділу поліції та ознайомили їх зі специфікою роботи поліції та розповіли про умови вступу до закладів вищої освіти, які здійснюють підготовку поліцейських у 2019 році.

Поліцейські кадрового підрозділу Черкаського відділу поліції запросили в гості майбутніх випускників Черкаського загальноосвітньої школи № 2 та Черкаського колегіуму "Берегиня".

Учням одинадцятих класів правоохоронці розповіли про правила вступу до закладів вищої освіти, які здійснюють підготовку поліцейських у 2019 році.

Майбутні випускники переглянули презентаційні ролики, які дають змогу дізнатися про умови курсантського життя та навчання, а також отримали друковану профорієнтаційну продукцію.

Також гостям було продемонстровано зброю і спецзасоби, які працівники поліції використовують у своїй службовій діяльності, надано можливість приміряти спеціальні засоби.

Експерт НДЕКЦ розповів про тонкощі роботи експерта та продемонстрував вміст криміналістичної валізи. Показав на прикладі як правильно відбираються відбитки пальців рук.

Під час проведення заходу діти мали змогу отримати відповіді на усі питання які їх цікавили.

Повідомляє сектор комунікації поліції Черкаської області.

Підготував: Аліна ПЕРЕВАЛ
Джерело: Національна поліція України