Редакція громадсько-політичного видання "Прес-Центр"
18002, м. Черкаси, вул. Гоголя, 137 оф. 20
Телефони: (0472) 564-664 – творчий та рекламний відділи.
(0472) 546-806 – бухгалтерія. друкувати ...

08.11.2018 12:59

Оштрафували посадовця за незадекларовану квартиру (ФОТО)


Іллюстрація до новини "Оштрафували посадовця за незадекларовану квартиру"
Оштрафували посадовця за незадекларовану квартиру
Фото: https://chk.gp.gov.ua
Притягнуто до адміністративної відповідальності заступника керівника частини Управління ДСНС України, який несвоєчасно задекларував набуту квартиру.

Завдяки принциповій позиції прокуратури заступника начальника однієї з частин Управління ДСНС України в області визнано винуватим та покарано за вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого ч. 1 ст. 172-6 (порушення вимог фінансового контролю) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Установлено, що посадовець, набувши згідно з договором дарування у власність 1/2 квартири в м. Умань вартістю понад 101 тис. грн, несвоєчасно повідомив Національне агентство з питань запобігання корупції про суттєві зміни в своєму майновому стані, що зумовлено набуттям цього об’єкту нерухомості.

Суд визнав обгрунтованими доводи прокурора про нехтування посадовою особою вимог антикорупційного законодавства та притягнув порушника до адміністративної відповідальності з накладенням на нього адміністративного стягнення у виді штрафу розміром 1700 грн.

На цей час рішення суду не набрало законної сили.

Повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.

Підготував: Аліна ПЕРЕВАЛ
Джерело: Прокуратура Черкаської області