Редакція громадсько-політичного видання "Прес-Центр"
18002, м. Черкаси, вул. Гоголя, 137 оф. 20
Телефони: (0472) 564-664 – творчий та рекламний відділи.
(0472) 546-806 – бухгалтерія. друкувати ...

11.10.2018 17:57

Рятувальники навчалися надавати допомогу та підтримку умовним потерпілим (ФОТО)


Іллюстрація до новини "Рятувальники навчалися надавати допомогу та підтримку умовним потерпілим"
Рятувальники навчалися надавати допомогу та підтримку умовним потерпілим
Фото: http://ck.dsns.gov.ua
9 та 10 жовтня, психологи Управління провели тренінги для рятувальників, які проходять стажування у навчальному пункті та з піротехнічною групою аварійно-рятувального загону спеціального призначення.

Дані тренінги, є важливими для рятувальників, оскільки психологічні навички – є основою надання будь-якої допомоги, адже головне завдання – зберегти крім фізичного, ще й психологічне здоров"я.

Учасники тренінгу відпрацювали вправи на моделювання "Стихійне лихо". Під час цих вправ, співробітники навчилися надавати допомогу та підтримку умовним потерпілим.

Для саперів Управління було проведено додаткові заняття щодо попередження виникнення постравматичного стрессового розладу після повернення із зони АТО.

Співробітники зацікавлено сприймали інформацію, брали активну участь у дискусіях та відпрацьовували принципи першої психологічної допомоги: "Підготуйтесь-дивіться-слухайте-об’єднуйте".

Також, щоб наглядно побачити як різні групи населення можуть справлятися із наслідками надзвичайної ситуації, було проведено групову вправу, що має назву "Вразливі групи населення".

Кожен із співробітників підрозділу додатково мав змогу отримати індивідуально профілактично-консультативну бесіду.

Підготував: Аліна ПЕРЕВАЛ
Джерело: Управління ДСНС України в Черкаській області