Редакція громадсько-політичного видання "Прес-Центр"
18002, м. Черкаси, вул. Гоголя, 137 оф. 20
Телефони: (0472) 564-664 – творчий та рекламний відділи.
(0472) 546-806 – бухгалтерія. друкувати ...

14.09.2018 17:36

Черкаська команда виборола кубок з пляжного футболу (ФОТО)


Іллюстрація до новини "Черкаська команда виборола кубок з пляжного футболу"
Черкаська команда виборола кубок з пляжного футболу
Фото: http://cherkassy-sport.com
У вирішальному матчі за почесний футбольний трофей зустрічалися черкаські команди "Дніпро" і "Цетус".

Оскільки суперники дуже добре знають одне одного, гра одразу захопила своєю гостротою і вже на 3-ій та 4-ій хвилинах команди обмінялись забитими м’ячами: Олег Коркішко відкрив рахунок ("Дніпро"), а Олександр Євтушевський ("Цетус") – зрівняв.

Наприкінці тайму Юрій Дмитренко знову виводить "синіх" вперед (2:1).

У другому таймі моменти були як у однієї так і у іншої команди, але тільки наприкінці тайму В'ячеслав Гамалій ("Цетус") зумів втілити бажане в реальне – 2:2. 29-та хвилина матчу і знову "Дніпро" виходить вперед (гол забив Владислав Панченко).

За грубу гру та балачки попередження отримують Мачульський ("Дніпро") та Сорокін ("Цетус"). На 33-й хвилині той самий Сорокін зрівнює рахунок – 3:3 і здавалося, що все йде до овертайму, але на останній хвилині, скориставшись помилкою у захисті, Юрій Дмитренко ставить фінальну крапку – 4:3. Кубок знову завойовує "Дніпро".

У неділю, 16 вересня, на "Живчик-Арені" відбудеться остання гра цього сезону, у якій буде визначено володаря Суперкубка Черкаської області з пляжного футболу, де знову зустрінуться "Дніпро" та "Цетус".

Команді Олександра Солов'я, незможе допомогти Сергій Мачульський, який у грі за Кубок отримав другу жовту картку і був видалений з майданчику.

Підготував: Аліна ПЕРЕВАЛ
Джерело: Черкаський Спорт