Редакція громадсько-політичного видання "Прес-Центр"
18002, м. Черкаси, вул. Гоголя, 137 оф. 20
Телефони: (0472) 564-664 – творчий та рекламний відділи.
(0472) 546-806 – бухгалтерія. друкувати ...

14.09.2018 17:12

Матусям із Кам’янського району вже вручили "бейбі-бокси" (ФОТО)


Іллюстрація до новини "Матусям з Кам’янського району вже вручили
Матусям з Кам’янського району вже вручили "бейбі-бокси"
Фото: http://ck-oda.gov.ua
Трьом молодим матусям з Кам’янського району вже вручили "бейбі-бокси". Їх передали жінкам в управлінні соціального захисту населення районної державної адміністрації.

Такі набори в Україні видаються сім’ям при народженні дитини з 1 вересня.

Спеціальна постанова Кабінету міністрів визначає деталізований перелік дитячих товарів загальною вартістю до п’яти тисяч гривень.

Крім одягу та інших важливих для дитини речей, "бейбі-бокс" також містить інформаційні матеріали, які допоможуть батькам в питаннях кращого догляду за дитиною.

"Пакунок малюка" є безповоротною адресною соціальною допомогою і видаватиметься по одному на кожну дитину, а отримати його зможуть мати, батько, родичі або патронатний вихователь новонародженої дитини. Набір складається з 25 речей для новонароджених дітей. Весь комплект упакований в коробку-люльку з міцного картону розміром 43 × 70 × 27 см з додатково укріпленим дном.

Такий "пакунок малюка" вручили вже й мамі із Черкаського району. Загалом, область нещодавно отримала першу партію у 255 "бейбі-боксів". Їх розподілили відповідно до потреб по районах та містах Черкащини.

Повідомляє Кам’янська РДА.

Підготував: Аліна ПЕРЕВАЛ
Джерело: Черкаська ОДА