Редакція громадсько-політичного видання "Прес-Центр"
18002, м. Черкаси, вул. Гоголя, 137 оф. 20
Телефони: (0472) 564-664 – творчий та рекламний відділи.
(0472) 546-806 – бухгалтерія. друкувати ...

14.09.2018 13:17

Психологи Управління провели майстер-клас для студентів


Днями психолог Управління ДСНС у Черкаській області Леся Коротяєва провела тренінгове заняття з основ екстреної психологічної допомоги для магістрів – психологів Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького.

Під час заняття студенти мали змогу ознайомитися з прикладами першої психологічної допомоги та алгоритмом дій під час виникнення непередбачуваних випадків в реальному житті.

Найбільше запитань виникло щодо надання психологічної допомоги воїнам, які повернулися з антитерористичної операції. Учасники тренінгу обговорили перспективні напрямки діяльності та сучасні методики зарубіжних психологів при наданні психологічної інтервенції постраждалим внаслідок військових конфліктів.

"Для студентів такі майстер-класи дуже важливі, адже вони можуть практично ознайомитися з сучасними підходами в наданні першої психологічної допомоги.

Суспільство стрімко розвивається тому психологічні навики та вміння вчасно зреагувати в надзвичайній ситуації, надати першу психологічну допомогу та організувати людей до приїзду рятувальних служб – ці завдання є основними в навчанні людей, які готові прийти на допомогу і кваліфіковано надати її", – наголосила психолог Управління ДСНС у Черкаській області Леся Коротяєва.

Підготував: Аліна ПЕРЕВАЛ
Джерело: Управління ДСНС України в Черкаській області