Редакція громадсько-політичного видання "Прес-Центр"
18002, м. Черкаси, вул. Гоголя, 137 оф. 20
Телефони: (0472) 564-664 – творчий та рекламний відділи.
(0472) 546-806 – бухгалтерія. друкувати ...

10.08.2018 11:52

Юні митці з Черкас успішно виступили на престижних змаганнях


У розпалі літо, яскраві канікули, але невгамовні й талановиті дітлахи позашкільного навчального закладу "Багатопрофільний молодіжний центр" Черкаської міської ради не перестають займатися улюбленою справою.

6 вихованців художньої студії "Сузір’я" та студії декоративно-прикладного мистецтва "Творче коло" стали фіналістами Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку "Наше мирне небо". А робота Юлі Олійник (керівник Ольга Курська) зайняла перше місце у молодшій категорії (до 7 років). Юні художники Центру запрошені на Фестиваль авіації, який відбудеться у вересні на аеродромі "Коротич" (Харківська область).

Уже третій рік поспіль в рамках Харківського фестивалю авіації реалізовується соціальний проект, спрямований на взаємодію дітей і дорослих, підвищення інтересу до авіації в суспільстві і розкриття мистецтва дитячої душі – конкурс малюнка "Наше мирне небо". Цьогоріч на розгляд компетентного журі представлено 1942 художніх творів із 149 закладів освіти та центрів дитячої творчості, фіналістами стали представники 18 областей України.

Підготував: Аліна ПЕРЕВАЛ
Джерело: Офіційний сайт міста Черкаси