Редакція громадсько-політичного видання "Прес-Центр"
18002, м. Черкаси, вул. Гоголя, 137 оф. 20
Телефони: (0472) 564-664 – творчий та рекламний відділи.
(0472) 546-806 – бухгалтерія. друкувати ...

10.08.2018 10:36

Уманські студенти відвідали перлину українського виноробства (ФОТО)


Іллюстрація до новини "Уманські студенти відвідали Центр культури виноробства Шабо"
Уманські студенти відвідали Центр культури виноробства Шабо
Фото: https://udpu.edu.ua
Пізнавальним та цікавим етапом фахової комплексної практики студентів-географів стала екскурсія до Центру культури виноробства Шабо.

Регіон Шабо володіє давньою історією місцевого виноробства. Ще з 12 століття тут почали вирощувати виноград, саме ж Шабське поселення було засновано приблизно дві сотні років тому швейцарсько-французькими переселенцями. З тих пір село Шабо вважається перлиною українського виноробства.

Студенти під час екскурсії мали змогу відвідати старовинний "Королівський підвал", в якому у свій час побували Олександр Пушкін і румунський король Карол; стародавній Хересний підвал, де в дубових бочках "дорослішає" унікальне вино – сухий херес; гігантські підземні сховища, розташовані на глибині п'яти і дев'яти метрів під землею; величний Коньячний двір з дубовими бочками для витримки благородних коньячних спиртів; унікальний Шампанський будинок для виробництва високоякісного шампанського класичним методом; сучасний цех холодного розливу, обладнання якого гарантує стерильність бутилювання і збереження природних властивостей вина; незвичайний музейний лабіринт з його древніми міфами про вино.

Насичена програма екскурсії збагатила студентів цікавою інформацією з історії виноробства, сучасної технології виробництва вин, подарувала незабутні враження та емоції.

Підготував: Аліна ПЕРЕВАЛ
Джерело: УДПУ ім. Павла Тичини