Редакція громадсько-політичного видання "Прес-Центр"
18002, м. Черкаси, вул. Гоголя, 137 оф. 20
Телефони: (0472) 564-664 – творчий та рекламний відділи.
(0472) 546-806 – бухгалтерія. друкувати ...

08.08.2018 03:03

Через недобросовісних забудовників місцевий бюджет поповнився на мільйон гривень


За позовом прокуратури із недобросовісного забудовника до місцевого бюджету стягнуто майже 1 млн грн.

Здійснюючи представницьку діяльність, органи прокуратури контролюють питання додержання вимог законодавства під час наповнення бюджетів усіх рівнів, зокрема в частині дотримання суб’єктами господарювання області законних вимог щодо пайової участі в розвитку інфраструктури населених пунктів шляхом сплати відповідних внесків до місцевих бюджетів.

Так, господарським судом Черкаської області задоволено позов Смілянської місцевої прокуратури про стягнення в інтересах територіальної громади 968 тис грн недоплаченого пайового внеску на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Городище.

Установлено, що в 2015 році між Городищенською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір про пайову участь, однак сума грошових коштів, яка підлягає до сплати товариством у міський бюджет, як обов’язок щодо пайової участі в розвитку інфраструктури м. Городище, значно занижена. Зазначене стало підставою для звернення прокуратури до суду з відповідним позовом.

Таким чином, прокуратура відстояла в суді правову позицію на захист інтересів держави в особі місцевої територіальної громади.

Повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.

Підготував: Аліна ПЕРЕВАЛ
Джерело: Прокуратура Черкаської області