Редакція громадсько-політичного видання "Прес-Центр"
18002, м. Черкаси, вул. Гоголя, 137 оф. 20
Телефони: (0472) 564-664 – творчий та рекламний відділи.
(0472) 546-806 – бухгалтерія. друкувати ...

16.07.2018 12:54

Броньоване скло з Черкащини врятувало життя прикордонникам на Донбасі (ФОТО)


Іллюстрація до новини "Вранці 16 липня бронескло з Шполи зупинило ворожу кулю, врятувавши життя українського прикордонника..."
Вранці 16 липня бронескло з Шполи зупинило ворожу кулю, врятувавши життя українського прикордонника...
Фото: http://cossackland.org.ua
У зоні проведення Операції Об’єднаних сил броньоване скло "Кугуара" вчергове врятувало життя прикордонників, – про це повідомив спікер Держприкордонслужби України полковник Олег Слободян.

"16 липня, близько 6-ї години ранку під час доставки зміни прикордонних нарядів Краматорського загону до так званого "нульового" блокпосту на напрямку КПВВ "Майорськ" з боку тимчасово неконтрольованої території України розпочався обстріл зі стрілецької зброї. В результаті одна із куль 7.62 мм влучила в лобове скло автомобіля. Однак скло витримало і прикордонники зі складу ООС не постраждали. Загалом за час російської агресії проти України броньовані "Кугуари" врятували життя вже щонайменше 15 прикордонникам", – розповів полковник Слободян.

Секрет простий – на "Кугуарі" встановлене куленепробивне скло виробництва "Оріон-Гласс", чиї основні потужності розташовані у Шполі на Черкащині. Підприємство розробляє і виготовляє куленепробивне скло для автомобілів, що застосовуються на транспортних засобах різного типу: для автомобілів служб охорони, кур’єрських та інкасаторських служб, автомобілів, які використовуються для потреб армії, автомобілів приватних осіб.

Комерційний директор "Оріон-Гласс" Сергій Рудненко в коментарі для "Козацького краю" повідомив, що шполянське скло вже встановлене на цілому ряді бронемашин для Нацгвардії, Держприкордонслужби і ЗСУ, які виготовляються в Києві, Черкасах, Миколаєві та Кременчуці – це скло на "Кугуарах", "Спартанах", "Шреках", "Фіонах", на БТР-3ДА, на "Барс-6", "Барс-8", на новітній установці "Грім-2"…