Редакція громадсько-політичного видання "Прес-Центр"
18002, м. Черкаси, вул. Гоголя, 137 оф. 20
Телефони: (0472) 564-664 – творчий та рекламний відділи.
(0472) 546-806 – бухгалтерія. друкувати ...

11.07.2018 20:28

У Черкасах розповіли про структуру та функції патрульної поліції (ФОТО)


Іллюстрація до новини "У Черкасах розповіли про структуру та функції патрульної поліції"
У Черкасах розповіли про структуру та функції патрульної поліції
Фото: Патрульної поліції Черкас
Було проведено міні-тренінг для представників комітетів самоорганізації населення, де говорили про концепцію взаємодії поліції з громадою.

Разом із представниками БО "Від серця до серця" за спільним проектом "Безпечна громада – спільна відповідальність" який фінансує Інноваційний Фонд з питань взаємодії поліції з громадою на засадах партнерства "Agriteam" (CPIF) Проекту підтримки підготовки поліцейських (#PTAP), було проведено міні-тренінг для представників комітетів самоорганізації населення, де говорили про концепцію взаємодії поліції з громадою.

Інспектори із зв'язків з громадськістю Управління патрульної поліції розповіли учасникам про структуру поліції та розібрали функції патрульної поліції.

Представники КСН активно включилися у обговорення та розбирали реальні кейси, щоб зрозуміти алгоритм звернення до поліції при виникненні певної ситуації.

Також на тренінг завітав заступник начальника УПП в Черкаській області, який відповів на всі запитання учасників та прийняв до уваги їхні зауваження.

Повідомляє Патрульна поліція Черкаської області.

Підготував: Аліна ПЕРЕВАЛ
Джерело: Патрульна поліція Черкас