Редакція громадсько-політичного видання "Прес-Центр"
18002, м. Черкаси, вул. Гоголя, 137 оф. 20
Телефони: (0472) 564-664 – творчий та рекламний відділи.
(0472) 546-806 – бухгалтерія. друкувати ...

11.07.2018 18:24

В Уманському університеті завершилися випуски молодих фахівців (ФОТО)


Іллюстрація до новини "В Уманському університеті завершилися випуски молодих фахівців"
В Уманському університеті завершилися випуски молодих фахівців
Фото: https://udpu.edu.ua
Чергова пора святкових випусків молодих фахівців завершилася в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини.

Цієї урочистої події з нетерпінням очікували студенти, які в 2018 році завершили здобуття освіти за освітньо-кваліфікаційними рівнями "Бакалавр", "Спеціаліст" та "Магістр" на денній і заочній формах навчання. А це 2764 молодих, перспективних, талановитих людей, які розпочинають новий етап особистісного розвитку та професійного становлення й зростання.

Під час урочистостей з нагоди вручення дипломів випускникам 2018 року лунали щирі слова привітань та побажань від керівництва університету та факультетів/інституту, викладачів, кураторів, запрошених гостей. Звертаючись до випускників, вони бажали молоді подальших успіхів і звершень, зичили творчої самореалізації та постійного вдосконалення у професійній діяльності.

У свою чергу молоді спеціалісти та їхні батьки дякували науково-педагогічним працівникам, деканам, ректорату за ґрунтовні знання, наставництво та життєву мудрість, турботу і розуміння, цінні поради та людяність.

Загалом дипломованими фахівцями різних галузей знань та освітніх програм цьогоріч стали 1987 бакалаврів, 272 спеціаліста та 505 магістрів. 192 випускники університету захистили дипломи з відзнакою. Грамоти та подяки вручено кращим студентам – переможцям конкурсів та студентських олімпіад, активістам наукового, спортивного і культурного життя університету.

Підготував: Аліна ПЕРЕВАЛ
Джерело: УДПУ ім. Павла Тичини