Редакція громадсько-політичного видання "Прес-Центр"
18002, м. Черкаси, вул. Гоголя, 137 оф. 20
Телефони: (0472) 564-664 – творчий та рекламний відділи.
(0472) 546-806 – бухгалтерія. друкувати ...

05.06.2018 15:18

Бондаренко нагородив маму загиблого АТОвця (ФОТО)


Іллюстрація до новини "Бондаренко нагородив маму загиблого АТОвця"
Бондаренко нагородив маму загиблого АТОвця
Фото: http://chmr.gov.ua
Оплесками сьогодні зустріли всі присутні члени виконкому та запрошені в залі мужню захисницю, яка щойно приїхала до Черкас із зони АТО, Світлану Миколаївну Чорну.

Вона – мама загиблого під час захисту Донецького аеропорту Терещенка Андрія Сергійовича. Після загибелі сина ця тендітна ззовні, але надзвичайно сильна духом жінка стала на захист України.

За сумлінне виконання найсвятішого обов’язку громадян України – захисту її незалежності та територіальної цілісності під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, виявлений патріотизм, активну участь у житті міської територіальної громади, а також із нагоди відзначення Дня вшанування учасників АТО нагрудним знаком "За мужність і героїзм" міський голова Анатолій Бондаренко нагородив Світлану Чорну – військовослужбовця 43-ої окремої артилерійської бригади Збройних Сил України.

Анатолій Васильович подякував Світлані Миколаївні за сина Андрія Терещенка, який є гордістю Черкас, та за її мужній вибір у житті – захищати рідну державу на Сході.

Світлана Чорна постійно перебуває в зоні проведення операції об’єднаних сил. Днями мужня захисниця приїхала в Черкаси у короткотермінову відпустку.

Підготував: Аліна ПЕРЕВАЛ
Джерело: Офіційний сайт міста Черкаси