Редакція громадсько-політичного видання "Прес-Центр"
18002, м. Черкаси, вул. Гоголя, 137 оф. 20
Телефони: (0472) 564-664 – творчий та рекламний відділи.
(0472) 546-806 – бухгалтерія. друкувати ...

17.05.2018 03:02

Поліцейські виявили у чоловіка гранату з запалом


Працівники Корсунь-Шевченківського відділення поліції під час поверхневого огляду 46-річного чоловіка вилучили гранату РГН та запал. Відкрито кримінальне провадження за статтею 263 Кримінального кодексу України.

До оперативних працівників Корсунь-Шевченківського відділення поліції надійшла оперативна інформація про те, що 46-річний мешканець міста при собі має предмет схожий на гранату. Вказаного чоловіка працівники поліції виявили на одній із вулиць міста. Під час спілкування підозрюваний пояснив, що він дійсно при собі має предмет схожий на гранату та запал до неї, які знайшов.

Під час поверхневого огляду чоловіка поліцейські виявили гранату РГН та запал до неї. Вилучені предмети направлено на експертне дослідження.

Слідчим відділенням Корсунь-Шевченківського відділення поліції відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

Підготував: Олена ХОЛОД
Джерело: Національна поліція України