Редакція громадсько-політичного видання "Прес-Центр"
18002, м. Черкаси, вул. Гоголя, 137 оф. 20
Телефони: (0472) 564-664 – творчий та рекламний відділи.
(0472) 546-806 – бухгалтерія. друкувати ...

16.05.2018 11:03

Черкащани привезли вісім нагород з "Ігор нескорених" (ФОТО)


Іллюстрація до новини "Черкащани привезли вісім нагород з
Черкащани привезли вісім нагород з "Ігор нескорених"
Фото: http://ck-oda.gov.ua
Чотири "золота", одне "срібло" та три "бронзи" – з такими результатами завершили Національні змагання "Ігри Нескорених-2018" учасники бойових дій Черкащини.

Свої заслужені нагороди вибороли четверо черкащан та стали фіналістами відбору до цьогорічної збірної України, говорить заступник очільника області Костянтин Омаргалієв.

За нагороди бійці змагалися 12-13 травня у Києві. Свою спортивну підготовку вони демонстрували у шести категоріях: легка атлетика, стрільба з лука, веслування на тренажерах, пауерліфтинг, плавання та велоперегони.

Так, за результатами змагань, Артем Лукашук здобув золоті медалі зі спринту у 100 метрів та зі стрибків у довжину. Віталій Степаненко фінішував із "золотом" з велоспорту та "сріблом" зі штовхання ядра. Денис Фіщук у велогонках на 6 кілометрів здобув золоту медаль, та "бронзу" з плавання на 50 метрів. Олег Толмачев виборов дві бронзові нагороди з веслування на тренажерах на дистанцію 4 хвилини та 1 хвилину.

– Черкащани – у фіналі відбору до національної збірної "Ігор Нескорених", – говорить Костянтин Омаргалієв. – Наші бійці вкотре довели, що вправні не лише на лінії фронту, а й у житті, спорті. Минуло річ, коли Україна вперше брала участь в "Іграх Нескорених", наші воїни задали високу планку. Яку, певен, цьогорічні делегати з гідністю втримають у Сіднеї. До 1 червня у Києві формуватимуть збірну України. До її складу увійде 15 представників. Вірю, що серед них будуть і черкащани.

Відзначимо, призове місце не гарантує потрапляння до команди. Відбираючи фіналістів, комісія враховуватиме декілька критеріїв. Зокрема, здатність працювати у команді, відповідність кваліфікаційним вимогам, результат на Національних Іграх Нескорених та ін.

Підготував: Олена ХОЛОД
Джерело: Черкаська ОДА