Редакція громадсько-політичного видання "Прес-Центр"
18002, м. Черкаси, вул. Гоголя, 137 оф. 20
Телефони: (0472) 564-664 – творчий та рекламний відділи.
(0472) 546-806 – бухгалтерія. друкувати ...

23.01.2018 13:55

НАЗК направило до суду протокол стосовно мера Черкас


Іллюстрація до новини "Анатолій Бондаренко та Ігор Волошин під час заходу
Анатолій Бондаренко та Ігор Волошин під час заходу "Батьківщини" у 2015 році
Фото: http://novadoba.com.ua
У Бондаренка був присутній реальний конфлікт інтересів Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) направило до суду протокол стосовно Черкаського міського голови Анатолія Бондаренка.

Згідно з протоколами, Бондаренко не повідомив НАЗК про наявність у нього реального конфлікту інтересів і вчинив дії при призначенні особи без проведення конкурсу на посаду директора Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, чим порушив вимоги частини першої статті 28 закону України "Про запобігання корупції".

Так, НАЗК встановило, що при підписанні розпорядження про призначення у Бондаренко був присутній приватний інтерес, обумовлений внеслужебными відносинами з кандидатом на посаду, що виникли у зв'язку з їх членством в обласній організації політичної партії.

Повідомляється, що зазначені дії містять ознаки адміністративних правопорушень, пов'язаних з корупцією, відповідальність за які передбачена частинами першою і другою статті 1727 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Національне агентство зазначає, що складення протоколу і передача його до суду не є свідченням вчинення особою адміністративного правопорушення, а є підставою для провадження у справі про адміністративне правопорушення. Повідомляє прес-служба Нацагентства.

Підготував: Сергій ДАНИЛОВ
Джерело: Прес-Центр