Редакція громадсько-політичного видання "Прес-Центр"
18002, м. Черкаси, вул. Гоголя, 137 оф. 20
Телефони: (0472) 564-664 – творчий та рекламний відділи.
(0472) 546-806 – бухгалтерія. друкувати ...

07.12.2017 11:59

В області навчали запобігати та виявляти корупцію (ФОТО)


Іллюстрація до новини "В області навчали запобігати та виявляти корупцію"
В області навчали запобігати та виявляти корупцію
Фото: http://ck-oda.gov.ua
Державні службовці управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Черкаській області пройшли навчання з антикорупційних питань в Черкаському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів.

Навчання проходить на замовлення Державної архітектурно-будівельної інспекції України, яка реалізовує державну політику з питань державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду.

Актуальність семінару "Запобігання та виявлення корупції" полягає в тому, що під час виконання своїх функціональних повноважень фахівці органів Державної архітектурно-будівельної інспекції стикаються із високим рівнем корупційних ризиків, зокрема у процесі виконання дозвільних процедур, проведення перевірок, припинення правопорушень, притягнення до відповідальності, введення об’єктів в експлуатацію та здійсненні ліцензійних процедур.

В рамках семінару відбулась тематична зустріч з обговорення правових та організаційних засад функціонування системи запобігання корупції в Україні та впровадження електронного декларування, яку провів представник сектору запобігання корупції облдержадміністрації Костянтин Сєрик.

Начальник сектору протидії корупції Управління захисту економіки в Черкаській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України Роман Кошовський, під час спілкування зі слухачами, наголосив на необхідності організації взаємодії органів державної архітектурно-будівельної інспекції з правоохоронними органами у сфері запобігання та протидії корупції та ознайомив присутніх із основними напрямами здійснення контролю і нагляду за виконанням законів у сфері запобігання і протидії корупції.

Отримані знання сприятимуть запобіганню та протидії корупції в системі органів Державної архітектурно-будівельної інспекції, зменшенню рівня корупційних ризиків під час реалізації державної політики з питань державно-адміністративно-будівельного контролю і нагляду.

Підготував: Олена ХОЛОД
Джерело: Черкаська ОДА