Редакція громадсько-політичного видання "Прес-Центр"
18002, м. Черкаси, вул. Гоголя, 137 оф. 20
Телефони: (0472) 564-664 – творчий та рекламний відділи.
(0472) 546-806 – бухгалтерія. друкувати ...

07.12.2017 10:44

Освітяни ознайомилися з сучасними мультимедійними технологіями для навчання (ФОТО)


Іллюстрація до новини "Освітяни ознайомилися з сучасними мультимедійними технологіями для навчання"
Освітяни ознайомилися з сучасними мультимедійними технологіями для навчання
Фото: http://ck-oda.gov.ua
На базі КНЗ "Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради" відбулася презентація програмно-апаратних комплексів для навчання виробництва компанії Edu-Consulting, повідомляють в управлінні освіти і науки Черкаської ОДА.

Відвідали захід начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Валерій Данилевський, заступник начальника Оксана Сімушіна, ректор ОІПОПП Наталія Чепрурна, керівники органів управління освітою, керівники інтернатних закладів освіти та закладів професійно-технічної освіти.

Представники компанії запропонували ознайомитися з можливостями навчальних комплексів, які можна інтегрувати в освітній процес для вивчення предметів фізика, хімія, біологія. Так, було представлено комплекти для початкової ланки школи, а також навчальні комплекси для дітей з особливими освітніми потребами.

За словами віце-президента компанії Edu-Consulting Альони Володіної, створенню навчальних комплексів передували дослідження задля створити предметно-абстрактного середовища, яке було б цікавим, актуальним, слугувало мотиватором для пізнавальної діяльності, надавало можливість розвиватися дитині в ігровій інтерактивній формі.

Інтеграція навчальних комплексів передбачає також навчання та методичний супровід для вчителів, які будуть використовувати означені освітні технології.

Підготував: Олена ХОЛОД
Джерело: Черкаська ОДА