Редакція громадсько-політичного видання "Прес-Центр"
18002, м. Черкаси, вул. Гоголя, 137 оф. 20
Телефони: (0472) 564-664 – творчий та рекламний відділи.
(0472) 546-806 – бухгалтерія. друкувати ...

07.12.2017 07:48

Після спільного вживaння алкоголю чоловік обікрaв знайому


Ним виявився раніше судимий знайомий потерпілої. Зловмисник вчинив крадіжку бензотримера та кутової шліфмашинки з будинку жінки. За вчинене йому загрожує до трьох років позбавлення волі.

До Драбівської поліції з заявою про крадіжку звернулась 55-річна жителька району. Жінка повідомила, що з її домоволодіння вчинена крадіжка бензотримера та кутової шліф машинки. Як стало відомо, напередодні потерпіла разом з своїм товаришем, який приїхав до неї в гості з Київської області, вживали спиртні напої. Скориставшись тим, що господиня заснула, правопорушник виніс з будинку бензотример з кутовою шліфмашинкою.

Ним виявився 27-річний житель Київської області який неодноразово притягувались до кримінальної відповідальності за майнові злочини. Як розповів сам чоловік, викрадене він продав односельчанину заявниці за 200 гривень, а на отримані кошти купив квиток додому та трохи випивки.

Викрадені речі вилучено. Слідчим відділенням Драбівської поліції відкрито кримінальне провадження відповідно до частини 1 статті 185 (крадіжка) КК України. За таке правопорушення передбачено покарання у вигляді ув’язнення терміном до 3 років.

Підготував: Олена ХОЛОД
Джерело: Національна поліція України