Редакція громадсько-політичного видання "Прес-Центр"
18002, м. Черкаси, вул. Гоголя, 137 оф. 20
Телефони: (0472) 564-664 – творчий та рекламний відділи.
(0472) 546-806 – бухгалтерія. друкувати ...

14.11.2017 09:51

Жителя Золотоніщини судитимуть за вирощування коноплі


У серпні 2017 року працівниками Золотоніського відділу поліції ГУНП в Черкаській області виявлено, що житель с. Дмитрівка, Золотоніського району вирощує коноплю.

За вказаним фактом внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

В ході досудового розслідування встановлено, що 58-річний чоловік, всупереч правового режиму обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, без передбаченого законом дозволу, для власних потреб, використовуючи насіння конопель, в квітні 2017 року на земельній ділянці, розташованій в адміністративних межах Дмитрівської сільської ради, неподалік сміттєзвалища с. Дмитрівка, Золотоніського району, Черкаської області незаконно посіяв та вирощував, обробляв шляхом прополювання та виростив 23 рослини роду коноплі, які було виявлено та вилучено працівниками поліції Золотоніського відділу поліції.

Він же, всупереч правового режиму обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, без передбаченого законом дозволу, для власних потреб, використовуючи насіння конопель, на початку травня 2017 року ще на одній земельній ділянці, розташованій в адміністративних межах Дмитрівської сільської ради, неподалік сміттєзвалища с. Дмитрівка, Золотоніського району, Золотоніського району, Черкаської області незаконно посіяв та вирощував, обробляв шляхом прополювання та виростив 34 рослин роду коноплі, які було виявлено та вилучено працівниками поліції Золотоніського відділу поліції.

23.10.2017 обвинувальний акт направлено до Золотоніського міськрайонного суду, чоловіку загрожує покарання у вигляді обмеження волі терміном до 3 років.

Підготував: Олена ХОЛОД
Джерело: Золотоніська місцева прокуратура