Редакція громадсько-політичного видання "Прес-Центр"
18002, м. Черкаси, вул. Гоголя, 137 оф. 20
Телефони: (0472) 564-664 – творчий та рекламний відділи.
(0472) 546-806 – бухгалтерія. друкувати ...

12.10.2017 17:31

У Черкасах відбудеться акція щодо протидії торгівлі людьми


18 жовтня до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми благодійна організація "Від серця до серця" запрошує усіх долучитися до акції "#я_проти_рабства". Захід відбудеться 18 жовтня о 17.00 на 1 поверсі ТРЦ "Любава".

Упродовж заходу учасники отримають корисні знання на тему протидії людьми, дізнаються про організації, які допомагають постраждалим, долучаться до тематичної вікторині, за участь у якій отримають призи, та можуть долучитися до художніх майстер-класів.

"Людина – не товар! Цінність людського життя – не предмет торгівлі!" – це ключові тези заходів по протидії торгівлі людьми. Ми не усвідомлюємо цінності свободи дій, руху, вибору роботи, поки не відчуємо обмеження в цьому. Є шокуюча статистика, що нині у рабстві перебуває більше людей, ніж у часи, коли це було узаконено. Тому ми маємо постійно пам’ятати про цю проблему, привертати увагу громадськості та бути інформаційно озброєні", – пояснює Марина Стадник, фахівець БО "Від серця до серця", координатор акції.

Також організатори пропонують долучитися до флешмобу та отримати подарунок. Суть заходу: написати текст у соціальній мережі фейсбук, у якому розповідаєте чому потрібно протидіяти торгівлі людьми чи опублікувати фото із текстом "Я проти рабства", додати до допису хештеги #я_проти_рабства та #від_серця_до_серця. Переможця визначатимуть більшою кількістю уподобань під дописом, триватиме конкурс до 1 грудня.

Підготував: Олена ХОЛОД
Джерело: Офіційний сайт міста Черкаси