Редакція громадсько-політичного видання "Прес-Центр"
18002, м. Черкаси, вул. Гоголя, 137 оф. 20
Телефони: (0472) 564-664 – творчий та рекламний відділи.
(0472) 546-806 – бухгалтерія. друкувати ...

12.10.2017 16:35

Черкаські науковці взяли участь у конференції українських германістів


На базі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича в рамках Року німецької мови в Україні та української в Німеччині відбулася XXIV Міжнародна науково-практична конференція Асоціації українських германістів "Зірковий час німецької мови в Україні".

У роботі конференції взяли участь представники кафедри німецької філології Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького: координатор Черкаського обласного осередку Асоціації українських германістів, доцент Леся Овсієнко і викладач кафедри німецької філології Ксенія Дворова.

Науковці відвідали пленарне засідання, взяли активну участь у роботі секцій "Текстова лінгвістика. Прагматика" та "Перекладознавство. Міжкультурна комунікація" під керівництвом провідних вітчизняних та зарубіжних германістів. Цікавими видалися виставки та презентації видавництв "Hueber", "Cornelsen" та "Нова книга". На конференції вони мали нагоду обмінятися досвідом, провести жваві наукові дискусії, налагодити нові зв’язки та ознайомитися з неповторною архітектурою історичного центру Чернівців.

Підготував: Олена ХОЛОД
Джерело: ЧНУ ім. Б. Хмельницького