Редакція громадсько-політичного видання "Прес-Центр"
18002, м. Черкаси, вул. Гоголя, 137 оф. 20
Телефони: (0472) 564-664 – творчий та рекламний відділи.
(0472) 546-806 – бухгалтерія. друкувати ...

13.09.2017 17:12

До Кам’янки завітав "реформаторський" автопробіг


Сьогодні Кам’янка зустрічала учасників автопробігу, який проходить в рамках святкування 500 років Реформації.

Заходи з нагоди цієї дати проходять згідно з Наказом Президента № 357/2016 від 26.08.16 р. Їх мета —ознайомити українців з біблійними цінностями та здобутками Реформації, визнання вагомого внеску протестантських церков і релігійних організацій в розвиток релігійної, культурної і соціальної сфери України та вияву поваги до їхньої ролі в українській історії і становленні незалежної держави.

До заходів долучилися міський голова Володимир Тірон, представники християнської церкви "Хліб життя" – Сергій Хричов, християнської церкви "7 ангел" – Тетяна Дриженко, християнської церкви "Світло Євангелії" – Олександр Клименко та християнської церкви "Адвентисти сьомого дня" – Юрій Бобидорич.

– Цим автопробігом ми хочемо звернути увагу на реформацію, яка бере свій початок з Німеччини, від Мартіна Лютера Кінга. Автопробіг – це підтримка святкування великої дати Реформації. До того ж ми хочемо показати, що Україна не стоїть осторонь такої важливої події, – сказав у своїй промові Олександр Клименко.

Говорили про необхідність єдності всіх людей та миру в Україні, про велич віри і духовного.

Автопробіг завершиться 17 вересня у Києві. Того дня до столиці з усієї України з’їдуться автолюбителі, щоб відсвяткувати День подяки.

За інформацією Кам’янської райдержадміністрації.

Підготував: Олена ХОЛОД
Джерело: Черкаська ОДА