Редакція громадсько-політичного видання "Прес-Центр"
18002, м. Черкаси, вул. Гоголя, 137 оф. 20
Телефони: (0472) 564-664 – творчий та рекламний відділи.
(0472) 546-806 – бухгалтерія. друкувати ...

13.09.2017 13:59

Антимонопольний комітет надав рекомендації смілянському ринку


Черкаське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України у діях Смілянського колгоспного ринку Черкаської облспоживспілки виявило ознаки вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Територіальним відділенням проведено дослідження ринку комплексних послуг з надання місць для торгівлі продовольчими і непродовольчими товарами, надання в оренду торгових приміщень (площ) на ринках в межах м. Сміла.

Аналіз інформації вказав на те, що Смілянський колгоспний ринок на ринку комплексних послуг з надання місць для торгівлі продовольчими і непродовольчими товарами та надання в оренду торгових приміщень (площ) на ринкув межах м. Сміла має ознаки монопольного (домінуючого) становища в розумінні частини 2 статті 12 Закону України "Про захист економічної конкуренції", оскільки його частка на зазначеному ринку перевищує 35%.

За результатами дослідження встановлено, що тарифів на комплексні послуги з надання місць для торгівлі продовольчими і непродовольчими товарами, надання в оренду торгових приміщень (площ) на ринку, які були встановлені Ринком є економічно необґрунтованими.

У зв’язку з цим, адміністративна колегія територіального відділення надала обов’язкові для розгляду рекомендації привести тарифи на комплексні послуги з надання місць для торгівлі продовольчими і непродовольчими товарами, надання в оренду торгових приміщень (площ) на ринку в межах м. Сміла до економічно обґрунтованого рівня.

Про результати розгляду рекомендацій Ринок має повідомити територіальне відділення у місячний строк.

Підготував: Олена ХОЛОД
Джерело: Черкаське обласне відділення АМКУ