Редакція громадсько-політичного видання "Прес-Центр"
18002, м. Черкаси, вул. Гоголя, 137 оф. 20
Телефони: (0472) 564-664 – творчий та рекламний відділи.
(0472) 546-806 – бухгалтерія. друкувати ...

12.09.2017 17:48

Перший віце-прем'єр-міністр України ознайомився з технікою "Богдан Моторс"


Іллюстрація до новини "Перший віце-прем'єр-міністр України ознайомився з технікою «Богдан Моторс»"
Перший віце-прем'єр-міністр України ознайомився з технікою «Богдан Моторс»
Фото: http://ck-oda.gov.ua
Про перспективи розвитку автомобілебудування йшлося на зустрічі Першого віце-прем’єр-міністра України – міністра економічного розвитку і торгівлі Степана Кубіва та голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка. Спільно обговорили механізми поліпшення інвестиційного клімату в цій галузі.

Урядовець перебував напередодні на Черкащині з робочим візитом, під час якого ознайомився з роботою ДП "Автоскладальний завод №2 "Публічного акціонерного товариства "Автомобільна компанія "Богдан Моторс". Це підприємство повномасштабного виробництва автомобілів. Із 2014 року розробляє та виробляє спецтранспорт подвійного призначення.

– Цей завод має хороші перспективи, – зауважив Перший віце-прем’єр-міністр України – міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів. – Особливо в питанні задоволення потреб обороноздатності країни. Коли були слухання про її зміцнення, то ми зрозуміли, що потрібна цільова програма на кілька років. Спецавто, на якому мені вдалося проїхатися, не те, що краще за аналоги, а значно їх випереджає. Автомобілебудування – пріоритетна галузь, що потрібна країні.

Водночас очільник області наголосив на конкурентоздатності черкаських виробників.

– Ми маємо фахівців, найсучасніше обладнання і технології, потрібні потужності, – сказав Юрій Ткаченко. – Із погляду безпеки та логістики в Черкащини найкраще розташування.

Підготував: Олена ХОЛОД
Джерело: Черкаська ОДА