Редакція громадсько-політичного видання "Прес-Центр"
18002, м. Черкаси, вул. Гоголя, 137 оф. 20
Телефони: (0472) 564-664 – творчий та рекламний відділи.
(0472) 546-806 – бухгалтерія. друкувати ...

12.09.2017 16:36

"Справедливість" засуджує арешти активістів, які 10 вересня були на КПП "Шегині"


Іллюстрація до новини "Андрій Котиченко у 2014 році відстоював волю і прагнення українського народу до демократії і справедливості,"
Андрій Котиченко у 2014 році відстоював волю і прагнення українського народу до демократії і справедливості,
Фото: Facebook / Андрей Котыченко
Сьогодні заарештували активіста Руху Нових Сил Саакашвілі з Черкас Андрія Котиченка.

Майданівця, який у 2014 році відстоював волю і прагнення українського народу до демократії і справедливості, як злочинця під вартою везуть до Львова.

Рух "Справедливість" вимагає негайно його звільнити. Лідер Руху Валентин Наливайченко закликає людей згуртуватися та разом, як у неділю, відстояли конституційне право Михайла Саакашвілі на повернення в Україну, сьогодні разом відстояти порушені права кожного, хто зазнає утисків від цієї влади!

"Вони зараз діють методами ФСБ – затримують активістів по одному. Застерігаємо владу і закликаємо її представників негайно припинити політичні репресії та відпустити тих, хто вже затриманий! Ми разом об’єднавшись, будемо боротися за кожного активіста, за кожного свого соратника!" — наголошує лідер Руху "Справедливість" Валентин Наливайченко.

Нагадаємо, що від учора працює Штаб правової допомоги людям, які 10 вересня протестували проти незаконних дій влади і "тітушок" на КПП "Шегині". Юристи надаватимуть безкоштовні консультації кожному, хто потребує правової допомоги. Телефон Штабу: +38 (067) 469 65 30, електронна адреса: law@spravedlyvist.com.ua, регіональні підрозділ: м. Черкаси, вул. Хрещатик 193, тел. 33-06 -66

Разом захистимо себе від незаконних дій нинішньої влади!

Повідомляє прес-служба ЧОО партії "Справедливість".

Підготував: Сергій ДАНИЛОВ
Джерело: Прес-Центр